Конвеєри поворотні , конвеєри телескопічні , стакери

Поворотні стрічкові конвеєри мають опорну раму з приводом повороту та опорні приводні колеса , що пересуваються по рейці .Продуктивність поворотного конвеєра 45...300 т/год .Такі конвеєри знаходять застосування при відсипанні грунту або породи на піщаних та гравійних кар'єрах

Конвеєри телескопічні стрічкові мають основний і додатковий приводні конвеєри а також привод висування додаткового конвеєра .Хід додаткового (телескопічного) конвеєра 8...17 м , продуктивність 45...300 т/год .Таки конвеєри застосовуються для завантаження вантажних машин або вагонів сипкими і упакованими матеріалами .

Поворотні телескопічні конвеєри (стакери) забезпечують найбільш універсальний і ефективний засіб складування або штабелювання сипких і упакованих матеріалів , завантаження суден , самоскидів та залізничних вагонів . Максимальний кут позиціонування основного конвеєра 17° , плавне телескопічне висування додаткового конвеєра 12...24 м .Колісна опорна пара з гідроприводом дозволяє здійснювати переміщення стакера на грунті в межах 270° .Продуктивність 45...300 т/год. При пересипанні шкідливих та пилоутворюючих матеріалів застосовуються телескопічні рукава для сипких матеріалів .